Packaging Herald 104_novinky z obalového trhu


Nový design Becherovky
spojuje historii a současnost 

Vetropack Nemšová vyrábí pro oblíbený český bylinný likér Becherovku, známý i díky nezaměnitelnému designu v charakteristickém zeleném odstínu, nové, moderní, vylehčené skleněné lahve. O aktuální redesign…

Více →

Alza testuje opakovaně
použitelný obal

RepeteBox neboli tzv. měkkouš“ má tvar obálky
a lze jej poskládat variabilně do více velikostí. Obal je vhodný pro oblečení či zboží s nižším nárokem na ochranu proti rozbití.

Více →

Globus končí s plastovými taškami
a nabízí ovosáčky

Obchodní řetězec Globus nahrazuje plastové tašky papírovými a textilními variantami. Nově také zavádí opakovaně použitelné ovosáčky jako alternativu k jednorázovým plastovým sáčkům. Ovosáčky za necelých deset korun stačí…

Více →

Říkáme mu krmelec:
Ekologický zásobník z vlnité lepenky

Spotřebitelům už není jedno, jak se produkty, které si kupují vyrábí, z čeho se skládají a do čeho se balí. Udržitelnost hraje stále větší roli. Zajímá vás, jak si s touto výzvou poradila Biopekárna Zemanka a THIMM pack’n’display?

Více →

COLOS V6 připraven pro průmysl 4.0

Software COLOS V6 spojuje centralizovaná produktová data, systémy pro řízení linek, obsluhu tiskárny a zařízení pro kontrolu kódů ve zcela integrovaných řešeních.Zveme vás na náš stánek na MSV v Brně od 7. – 11. 10. 2019 do pavilonu V, stánku 119. 

Více →

Společnost Linde představila nový tahač na vodík

Společnost Linde Material Handling rozšířila své portfolio vozíků s palivovými články o další model: tahač Linde P250 s tažnou kapacitou 25 tun. Prezentován bude 8. – 10. října v Mnichově…

Více →

DACHSER Kladno vede
Michal Křižan

Mezinárodní logistický provider DACHSER Czech Republic ohlásil personální změnu ve vedení své největší české pobočky. Novým generálním manažerem Dachser Kladno se stal Michal Křižan.

Více →

4. ročník konference Sustainability in Packaging Europe opět v Barceloně

I letos se můžete těšit na zástupce klíčových hráčů na trhu. O cirkulární ekonomice budou hovořit například řečníci a panelisté z Nike, H&M, Carrefour, Mars, P&G, Nestlé, Britvic, Danone, Tetra Pak a Tata Steel. 

Více →

Tato zpráva je oznámením internetového portálu www.packagingherald.cz.
Copyright 2015 KON Agency s.r.o., Na Květnici 616/4, Praha 4. Všechna práva vyhrazena.

Twitter   LinkedIn   YouTube