Packaging Herald 105_novinky z obalového trhu


Třídění plechovek má
TOP sezónu v létě 

Pražané za prvních sedm měsíců roku 2019 vytřídili kolem 236,6 tun kovových obalů, přičemž vloni to za celý rok bylo 262 tun. V hlavním městě je aktuálně 1032 šedivých kontejnerů na kovové obaly o objemu 1100 l. Poprvé se v ulicích metropole objevily v roce 2013.

Více →

Prodej piva v PET lahvích
stále klesá

Z pohledu baleného piva pokračoval v červenci pokles piva v PET lahvích, a to meziročně o 13,5 %. Skleněné vratné lahve si naopak připsaly více než 2,5 %. I v červenci pak pokračoval propad pivních minisoudků, které meziročně odepsaly téměř 40 %.

Více →

Ocenění pro nejlepší
české super brandy byla předána

Ocenění Business Superbrands 2019 si před zraky více než 250 významných hostů převzaly od ředitele Czech Superbrands Romana Sovjáka
a regionálního ředitele Superbrands CE Andráse Wiszkidenszkyho například společnosti EKOBAL, Label design, Fanuc nebo Packway. 

Více →

Cobot UR16e si poradí
až s 16 kilogramy

Výrobce kolaborativních robotů Universal Robots (UR) oznámil dostupnost nového modelu UR16e, který nabízí doposud nejvyšší manipulační zatížení. Nyní dokáže manipulovat až s 16 kilogramy a je vhodný pro podniky usilující o urychlení automatizace.

Více →

Novinky ve standardech GS1 (nejen) pro logistiku

Publikace GS1 GenSpecs (GS1 General Specifications) představuje „bibli“ standardizační organizace GS1. Každý rok vychází vydání doplněné o nové standardy, vycházející vstříc vývoji na trhu.

Více →

Nabízíme technologie v souladu
s udržitelností životního prostředí

V naší nabídce balicích strojů mají své výrazné zastoupení technologie, které v souladu s udržitelností životního prostředí zefektivní proces balení do lepenkových krabic nebo zajistí úsporu obalového materiálu.

.

Více →

COLOS V6 připraven
pro průmysl 4.0

Software COLOS V6 spojuje centralizovaná produktová data, systémy pro řízení linek, obsluhu tiskárny a zařízení pro kontrolu kódů ve zcela integrovaných řešeních. Zveme vás na náš stánek na MSV v Brně od 7. – 11. 10. 2019 do pavilonu V, stánku 119.

Více →

Kardex na veletrhu Transport
a Logistika

Strojírenský veletrh v Brně je každoročně pro Kardex stěžejním veletrhem, na kterém prezentujeme naše novinky z oblasti automatizovaných skladových systémů. Poskytuje nám příležitost oslovit nové zákazníky a potkat se s těmi stávajícími.

Více →

SPEEDCHAIN 2019: Logistika, trendy, technologie a transformace

Letošní ročník bude pro velký zájem nově zahájen ve dvou paralelních sekcích, které otevřou známé osobnosti: Lukáš Kovanda, Ph.D, hlavní ekonom CZECH FUND a prof.Dr.Ing. Thomas Wimmer – viceprezident Evropské logistické asociace a předseda výkonné rady německé logistické asociace BVL.

Více →

Tato zpráva je oznámením internetového portálu www.packagingherald.cz.
Copyright 2015 KON Agency s.r.o., Na Květnici 616/4, Praha 4. Všechna práva vyhrazena.

Twitter   LinkedIn   YouTube