Packaging Herald 114_novinky z obalového trhu


Ukrajinskou vodku zdobí diamanty
Známá ukrajinská značka Khortytsa vyrábějící alkoholické nápoje inovovala design lahve na prémiovou vodku. Rytina připomínající diamanty zdobí 700ml skleněné lahve, které jsou vyráběny v závodě Vetropack v Gostomelu.

Více →

EKO-KOM spouští krizový scénář kvůli nízké ceně papíru

Autorizovaná obalová společnost EKO-KOM spouští krizový scénář kvůli nízké ceně papíru. Třídicí linky za tunu převzatého a upraveného obalového papíru předaného k recyklaci nyní dostanou 420 Kč. Na novém opatření se dohodla s Ministerstvem životního prostředí.

Více →

Nová generace VCI ochrání
i citlivé elektrosoučástky

Společnost METPRO představila novinku MetPro BioCor E-XTRA VCI-Power Card flexible. Ta zastupuje novou generaci vypařovacích inhibitorů koroze (VCI), která nabízí výborný protikorozní účinek i u citlivých elektrických součástek.

Více →

Jak zaujmout generaci mileniálů
pro práci ve skladu

Mileniálové jsou generací, která vyrostla u počítačů a na počítačových hrách. Automatizace proto pro ně není strašákem, naopak ji preferují, protože naplňuje jejich touhu po nepřetržité zpětné vazbě. Například automatizované skladové systémy, jakými jsou nejnovější systémy Kardex Vertical Buffer Module…

Více →

DB Schenker uzavřel partnerství
s Pebalem 

Poskytovatel logistických služeb DB Schenker uzavřel strategické partnerství s českou obalovou firmou Pebal. To spočívá v realizaci in-house logistiky v závodu v Dobřanech u Plzně, kde na ploše necelých 5000 m2 poskytuje zásobování…

Více →

Software CoLOS OEE připraven
pro průmysl 4.0

TISKNĚTE A ZNAČTE PŘESNĚ A EFEKTIVNĚ – pomocí aplikace Performance Analyser, určené k on-line sledování vytíženosti a stavu strojů, jejich efektivního využití podle ukazatele OEE, sledování průběhu zakázek a práce operátorů.

Více →

Nahlédněte pod pokličku DAZu 2020. První 4 témata odhalena.

Den značení a automatizace se kvapem blíží. Přednášející brousí témata, ladí případové studie a víno se vesele chladí v mikulovských sklepech. Přípravy na 26. 3., kdy se všichni potkáme na Zámku v Mikulově, vrcholí.

Více →

Už víme, kdo nebude chybět
na EmbaxPrintu 2020
Svět obalů a tisku čelí novým výzvám a prochází velkými změnami. Na veletrhu EmbaxPrint zjistíte, co je v oboru nového, abyste to svým zákazníkům mohli nabídnout dříve než konkurence. 31. ročník Mezinárodního veletrhu obalů a tisku EmbaxPrint se v Brně uskuteční v termínu 20. – 23. dubna.

Více →

Tato zpráva je oznámením internetového portálu www.packagingherald.cz.
Copyright 2015 KON Agency s.r.o., Na Květnici 616/4, Praha 4. Všechna práva vyhrazena.

Twitter   LinkedIn   YouTube