Birell představil colový nápoj
Cola od Birellu v tradičně červeném designu je vyrobena z přírodních surovin, bez chemie a navíc až s polovičním obsahem cukru.„Cola pro nás byla logickým krokem, jak rozšířit portfolio…

Více →

 
DB Schenker nasadil
ve svém skladu roboty
Robotický vozík bez jakéhokoliv zásahu skladníka přepravuje prázdné boxy na vzdálenost přibližně 150 metrů ve skladovém areálu v Echingu u Mnichova. Až dosud byla tato činnost vykonávána běžným manipulačním vozíkem.

Více →

 
Společnost Jungheinrich představila nejkratší elektro vozík
Nová řada zakládacích vozíků ERC 216zi s integrovanou lithium-iontovou baterií je nejkratší elektrický vysokozdvižný vozík na trhu. Rozšíření řady ERCi umožní zákazníkům vybírat vozíky
s nosnostmi 1,4 a 1,6 t, s duplexem nebo…

Více →

 
Software CoLOS OEE připraven
pro průmysl 4.0
TISKNĚTE A ZNAČTE PŘESNĚ A EFEKTIVNĚ – pomocí aplikace Performance Analyser, určené k on-line sledování vytíženosti a stavu strojů, jejich efektivního využití podle ukazatele OEE, sledování průběhu zakázek a práce operátorů.

Více →

 
OROFIN – časopis nejen
pro zákazníky
Časopis OROFIN společnosti KURZ přináší nový způsob komunikace se zákazníky, designéry, brandy a všemi, kteří se zajímají o trendy a novinky v oblasti zušlechtění obalů. 

Více →

 
Konference DAZ v Mikulově
byla zrušena
Odborná konference DAZ – Den automatizace a značení 2020, která měla proběhnout 26. – 27. března na zámku v Mikulově se s ohledem na vývoj situace s koronavirem ruší.

Více →

 
EmbaxPrint 2020 je přesunut
na listopad
Vzhledem ke stávajícímu zákazu konání hromadných akcí včetně pořádání veletrhů a celkově mimořádné nejisté „vis maior“ situaci se vedení společnosti Veletrhy Brno rozhodlo přesunout Mezinárodní veletrh obalů a tisku EmbaxPrint do náhradního termínu 19. – 21. listopadu 2020.

Více →

 
Veletrhy interpack a drupa byly odloženy na rok 2021
Vzhledem ke stávajícímu zákazu konání hromadných akcí také v Německu byl interpack přeložen na termín od 25. února do 3. března 2021. Veletrh drupa byl přesunut na nový termín od 20. do 30. dubna 2021.

Více →

Tato zpráva je oznámením internetového portálu www.packagingherald.cz.
Copyright 2015 KON Agency s.r.o., Na Květnici 616/4, Praha 4. Všechna práva vyhrazena.

Twitter   LinkedIn   YouTube