Packaging Herald 120_novinky z obalového trhu


Radegast uvedl na trh
extra hořkou novinku
Speciál si konzumenti dopřejí ve skleněných vratných lahvích o objemu 0,5 litru. Na etiketě dominuje nápis Ratar, což je název kmene Ratarů, jejichž nejvyšším bohem byl právě Radegast.

Více →

Sunar s vylepšenou
recepturou i obalem

Kojenecká mléčná výživa Sunar přichází na tuzemský trh s vylepšenou recepturou a novými obaly. Logo Sunar a jeho barevnost se změnily jen mírně, grafika obalu však prošla výraznou obměnou.

Více →

Staňte se zeleným lídrem

Rozhodli jsme se nečekat na veletrh Drupa v dubnu 2021 a sdílíme s vámi již nyní téma udržitelnosti a její význam v oblasti zušlechťování povrchů ražbou.
Digitální kampaň o udržitelnosti pod názvem „Staňte se zeleným lídrem“ byla odstartována…

Více →

Mobile Industrial Robots zdvojnásobil prodej AMR robotů v regionu CEE

Společnost Mobile Industrial Robots (MiR) uvedla, že v roce 2019 v regionu střední a východní Evropy (CEE) zdvojnásobila prodej svých autonomních mobilních robotů (AMR). Ty tak zde tvoří již 11 % globálních prodejů MiR.

Více →

Markem-Imaje Virtual Expo!

Jak všichni víme výstava Interpack 2020 byla odložena. Přesto by vás společnost ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM spol s r.o. ráda pozvala k návštěvě stánku Markem-Imaje a představila vám připravované novinky a inovace.Navštivte online výstavu a zúčastněte se online webinářů, na nichž vám budou představeny novinky z oblasti…

Více →

Cognex představuje průmyslovou chytrou kameru využívající deep learning

Společnost Cognex Corporation představila vestavný systém strojového vidění In-Sight D900. Ten jako první svého druhu využívá v průmyslové chytré kameře řady In-Sight software ViDi od firmy Cognex pro hluboké učení (deep learning).

Více →

Účinná ochrana zboží na míru

Výrobci a poskytovatelé služeb, kteří zasílají velké, těžké a křehké produkty, mohou nyní začít využívat výhod flexibilního systému PAPERplus Coiler od společnosti Storopack. Stroj zpracovává papírové polstrování, které je předem tvarováno…

Více →

Tato zpráva je oznámením internetového portálu www.packagingherald.cz.
Copyright 2015 KON Agency s.r.o., Na Květnici 616/4, Praha 4. Všechna práva vyhrazena.

Twitter   LinkedIn   YouTube