Packaging Herald 121_novinky z obalového trhu


Hornbach představil vlastní prémiovou značku Finevo
Společnost Hornbach rozšířila nabídku zvířecího krmiva o vlastní prémiovou značku Finevo. Mokré i suché krmení pro psi a kočky v praktickém balení představuje pro zvíře plnohodnotnou stravu z kvalitních přísad.

Více →

Nová plechovková linka v Pivovaru Radegast už stočila 100 tisíc hl 

Na nové lince od společnosti KHS se stáčí pivo do čtyř druhů plechovek od 330 až po 550 ml. Určená je zejména pro ležáky a výčepní piva značky Radegast nebo nealkoholické pivo Birell a jeho ochucené alternativy.

Více →

Produkty šetrné ke zdraví i přírodě

Značka ekologické drogerie Frosch představila hned několik novinek. Praktické lahve jsou vyrobené z recyklovaného PET materiálu a jsou opětovně recyklovatelné.První novinkou je Frosch EKO Tekuté mýdlo pro děti v balení s dávkovacím systémem.

Více →

Příběh bezpečnostních prvků
na nových librách

Centrální banky se ptají: „Je v době digitálních měn potřeba hotovost?“ Pro ně je mj. nákladový faktor – a padělání stálou hrozbou. OVD Kinegram AG, dceřiná společnost firmy KURZ se sídlem ve Švýcarsku, neustále vyvíjí optické bezpečnostní prvky, ztěžující padělatelům život.

Více →

Lehký kobot FANUC CRX vstupuje na evropskou scénu

Po své premiéře na mezinárodní výstavě robotů IREX v Tokiu, konané v prosinci 2019, je nejnovější kolaborativní robot FANUC CRX 10-iA připraven vstoupit na evropskou scénu. Rameno, pouhých 39 kg vážícího lesklého bílého robota CRX-10iA…

Více →

FACHPACK 2021:
Utváříme budoucnost

Evropský odborný veletrh obalů, technologií a procesů se bude na norimberském výstavišti konat podle plánu od 28. do 30. září 2021. Přípravy jsou již v plném proudu. Po roce 2020, kdy má veletrh svou pravidelnou přestávku, se FACHPACK představí s jasným profilem…

Více →

Tato zpráva je oznámením internetového portálu www.packagingherald.cz.
Copyright 2015 KON Agency s.r.o., Na Květnici 616/4, Praha 4. Všechna práva vyhrazena.

Twitter   LinkedIn   YouTube