Packaging Herald 122_novinky z obalového trhu


Značka zrozená na pevných základech severu
Znáte ten pocit, když práce na zajímavém projektu upoutá veškerou vaši pozornost a nevšímáte si děje kolem vás? To právě zažil tým v USA při vývoji značky vodky Finline.

Více →

Budvar 33 jen tak nepřehlédnete

Rostoucí oblibu hořkého piva potvrzuje i nedávné uvedení novinky hořkého světlého ležáku Budvar 33. V prodeji je od jara v lahvích a plechovkách. Design etikety, na níž dominuje číslo 33 v červené barvě, je na první pohled zcela odlišný…

Více →

Globus nabízí možnost stáčet ekodrogerii do opakovaně použitelných obalů

Společnost Tierra Verde, která se zabývá vývojem a výrobou ekodrogerie a v tuzemsku patří k průkopníkům “bezobalového” nakupování, rozšiřuje síť svých stáčíren. Ty mají příležitost nově využívat zákazníci brněnského hypermarketu Globus.

Více →

Digitální potisk obalů má
pozitivní efekt na udržitelnost

Nejen spotřeba materiálu, ale i míra berevnostního pokrytí ovlivňuje udržitelnost. THIMM pack’n’display pro MADETU navrhl a realizoval úsporné řešení.

Více →

Kofola nově v 1/2l hábitu

Společnost Kofola přichází na trh s novým formátem tradičního československého kolového nápoje. Od května jsou na pultech k dostání půllitrové plechovky Kofola Original, Citrus a Bez cukru.

Více →

V6 CLP Lite – online tiskárna
GHS etiket

Představujeme vám kompaktní dvoubarevnou tiskárnu pro přímý tisk na obaly. Snižuje provozní náklady, tiskne malé znaky, GHS etikety dle standardu GS1 a je ideální pro výrobu privátních značek.

Více →

Lidl podporuje slovenské dodavatele. Ti mohou investovat do balení.

Výsledkem spolupráce jsou investice do nových zařízení. Například zprovoznění nové balírny a skladu. „Díky obchodní spolupráci s Lidlem jsme v tomto roce investovali 16 milionů eur. Postavili jsme moderní balírnu, která splňuje mezinárodní standardy…

Více →

Tato zpráva je oznámením internetového portálu www.packagingherald.cz.
Copyright 2015 KON Agency s.r.o., Na Květnici 616/4, Praha 4. Všechna práva vyhrazena.

Twitter   LinkedIn   YouTube