Packaging Herald 124_novinky z obalového trhu


Obal, který zdůrazňuje
královský původ whisky
Působivá dárková kazeta, vyrobená společností Pollard Boxes, pomáhá zdůraznit význam posledního přírůstku řady „King of Whisky“ z edice Royal Salute. Nový Treasured Blend je první 25letou whisky v tomto portfoliu.

Více →

Jägermeister v coolpacku

Ledově namražený Jägermeister se začal prodávat v praktickém plastovém balení coolpack, jež plní chladivou funkci. Oblíbená značka likéru, který tvoří 56 bylin, se novým obalem snaží reagovat na…

Více →

Evian v prémiové 100% eko lahvi
bez etikety

Značka Evian představila novou plastovou 100% recyklovatelnou lahev bez etikety, která je navíc vyrobena ze 100 % z  recyklátu. Na novém designu 400ml obalu s vyrytým logem globální značka pracovala téměř dva roky.

Více →

Cardbox Packaging uvádí na trh
sadu udržitelných laků

Jde o alternativu k plastovým a plastem laminovaným lepenkových obalů. Snahou firmy bylo nahradit plast vrstvou na bázi disperze a tím dosáhnout 100% recyklovatelnosti.

Více →

Chilaud šéfuje závodům
Mondelēz International 

Továrny společnosti Mondelēz International v České republice vede Emmanuel Chilaud. Na starosti má sušenkové a oplatkové výrobní závody v Opavě, Lovosicích a Mariánských Lázních. 

Více →

Registrujte se na HANNOVER MESSE Digital Days!

Premiéra jedné z největších událostí strojírenského průmyslu HANNOVER MESSE Digital Days proběhne již 14. a 15. července 2020.Účast na konferenci je zdarma. Více informací a registrace…

Více →

Tato zpráva je oznámením internetového portálu www.packagingherald.cz.
Copyright 2015 KON Agency s.r.o., Na Květnici 616/4, Praha 4. Všechna práva vyhrazena.

Twitter   LinkedIn   YouTube