Carlsberg vyměnil ikonickou
zelenou za rudou
Pivní značka Carlsberg oslavila vítězství fotbalového klubu FC Liverpool v Premier League limitovanou edicí „Plechovka šampiónů“. Její design odráží rudý dres liverpoolského klubu, na plechovce nechybí podpisy hráčů a rok založení klubu 1847.

Více →

 
Z obalů mizí slova bělicí
nebo světlý
Největší výrobce kosmetiky na světě francouzský L’Oréal přestane na obalech svých pleťových přípravků uvádět informace odkazující na bílou barvu, jako je bělicí nebo světlý. Podobný krok učinila…

Více →

 
Největší potenciál pro investice do robotizace je v potravinářských a tabákových firmách
Na konci června publikovala dánská společnost Universal Robots výsledky svého průzkumu mezi malými a středními výrobními podniky v České republice. Podle výsledků téměř čtvrtina plánuje investici do robotizace v příštích třech letech a…

Více →

 
RIDG Holding investuje do rozšíření výroby potravinářských obalů
Společnost RIDG Holding, nový český vlastník slovinských papíren Vipap Videm Krško, se chce více přeorientovat na výrobu papíru pro balení potravin. Do moderních technologií proto investuje více než čtvrt miliardy korun. 

Více →

 
BrauBeviale se letos od 10. do 12. listopadu koná!
V úterý 14. července proběhla on-line tisková konference k veletrhu BrauBeviale “Special Edition”. Poselství pořadatele je jednoznačné: BrauBeviale se letos v listopadu koná! Souběžně s realizací upraveného konceptu akce na výstavišti jsou v plném proudu přípravy platformy pro digitální dialog „myBeviale.com“.
 

Více →

 
S&K LABEL instaloval jako první tiskový stroj Tau 330 RSC
Poslední investicí polygrafické společnosti S&K LABEL je pořízení UV inkjetové digitální technologie určené pro potisk rolových materiálů. Nový stroj rozšiřuje technologické možnosti a zajišťuje navýšení stávající výrobní kapacity firmy.
 

Více →

 
Odborníci na udržitelné balení
zamíří do Barcelony
Konference Sustainability in Packaging Europe se uskuteční v Barceloně od 3. do 5. listopadu. Nebudou zde chybět zástupci 50 významných firem, včetně Tesco, The Body Shop, CITEO, Ocean Conservancy, GSK Consumer Healthcare, FEVE, Coca-Cola nebo SUEZ. 
 

Více →

Tato zpráva je oznámením internetového portálu www.packagingherald.cz.
Copyright 2015 KON Agency s.r.o., Na Květnici 616/4, Praha 4. Všechna práva vyhrazena.

Twitter   LinkedIn   YouTube