Packaging Herald 131_novinky z obalového trhu


Stella Artois si k Vánocům nadělí novou lahev
Stella Artois přichází pod názvem The Life Artois s nejvýraznější kampaní posledních let. V ní použije různé outdoorové formáty, tištěná média i online včetně sociálních sítí. V závěru roku navíc na tuzemský trh uvede pivo v nové lahvi.

Více →

Albert: QR kód vzdělává i inspiruje

Na nových obalech s českým masem uvidí zákazník tři vlajky. Novinkou je i QR kód, který Albert zavedl jako první z řetězců. Ten přesměruje zákazníky na web, kde získají řadu praktických tipů…

Více →

Nové obalové řešení na míru
bez výplňových materiálů

Voděodolný obal Scotch Flex & Seal Shipping Roll tvoří z vnější strany papír, zevnitř bublinková fólie a vnější voděodolný film. Unikátní je také patentovaný způsob pro uzavření balení. Významným benefitem obalového řešení je eliminace výplňových…

Více →

ESA nasadila na inventuru
autonomní drony

Společnost ESA logistika, která patří mezi desítku největších českých logistických firem, spustila využití autonomního dronu pro provedení inventury zboží ve svém skladu v polské Radomi.

Více →

Cenově výhodná inkoustová tiskárna pro malé a střední podniky

Tiskárna malých znaků Markem-Imaje 9330, uvedená na trh začátkem října, byla navržena především tak, aby splňovala požadavky malých
a středních podniků na vysoce kvalitní, ale přesto rentabilní a bezproblémové značení výrobků. 

Více →

Schoeller Allibert představil novou generaci RPC

Nová generace Rigid Pallet Container (RPC) odolá teplotám od -7°C do + 40°C. Kontejner je vhodný pro potraviny, ale také pro další průmyslová odvětví.

Více →

Pozvánka na Innovation Days 2020 

Společnosti Markem-Imaje se daří soustavně inovovat portfolio tak, aby vám mohla nabídnout nejlepší možná řešení pro úkoly a výzvy, které souvisí se značením výrobků. Proto by vás ráda pozvala na cyklus webinářů Dny inovací, který probíhá od října do prosince 2020.

Více →

Život je změna. SpeedCHAIN po letech opět v prosinci

Náhradní termín, který byl pro letošní ročník konference SpeedCHAIN stanoven na 9. prosince, bude snad termínem konečným. Program, místo konání i vše ostatní zůstává pro nový termín beze změny.

Více →

BrauBeviale se letos přesouvá
do digitálního světa! 

Vzhledem k aktuálnímu globálnímu vývoji koronavirové pandemie proběhne letošní veletrh BrauBeviale digitálně. Návštěvníci i vystavovatelé budou mít možnost setkávat se a sledovat novinky v nápojovém průmyslu virtuálně od listopadu po celý rok na platformě digitálního dialogu myBeviale.com.

Více →

Tato zpráva je oznámením internetového portálu www.packagingherald.cz.
Copyright 2015 KON Agency s.r.o., Na Květnici 616/4, Praha 4. Všechna práva vyhrazena.

Twitter   LinkedIn   YouTube