Packaging Herald 166_ novinky z obalového trhu


Rohlik pokračuje v automatizaci

Rohlik Group („Rohlik“) plánuje spustit pilotní projekt týkající se plně automatické kompletace objednávek od firmy BRIGHTPICK. Inovace umožní lepší kontrolu výkonnosti a zároveň poskytne efektivnější a rychlejší kompletace objednávek.

Více →

Nová fólie pro obalové aplikace od Chemosvitu a Toray industries
Firmy uzavřely partnerství, jehož výsledkem bude flexibilní monomateriálová fólie potištěná ofsetovou technologií bez použití vody. Použita může být v různých obalových aplikacích. 

Více →

Skupina pivovarů Holba, Litovel a Zubr hlásí nárůst prodejů
Společnost Pivovary CZ Group, která od 1. října 2021 slučuje pivovary Holba, Litovel a Zubr, prodala loni o 10 % více nápojů. Prodej baleného piva v ČR vzrostl o 14 %, oblíbené jsou především plechovky s více než 40% nárůstem. O ně je největší zájem i v zahraničí (nárůst o více než 80 %).

Více →

Pivovar Svijany investoval do řešení TopClip
Místo dosavadní plastové fólie začal Pivovar Svijany používat pro balení plechovek piva praktický lepenkový TopClip. Do potřebného zařízení od společnosti Smurfit Kappa investoval více než deset milionů korun.

Více →

Úspory v logistickém provozu? Jedině s přidanou hodnotou!
Růst výrobní, obchodní nebo logistické firmy je většinou přímo úměrný počtu logistických operací. Zvýšení provozu v místech příjmu či expedice je dobrým důvodem k optimalizaci procesů týkajících se obsluhy přepravních kapacit.

Více →

Koenig & Bauer Iberica
v novém působišti

V březnu se celý tým Koenig & Bauer Iberica přestěhoval ze svého předchozího působiště
v El Prat de Llobregat u Barcelony do 15 km vzdáleného Gavà. Zde firma disponuje dvěma velkými montážními halami, moderním skladem…

Více →

Design, který pomáhá. Budete u toho?

Společně s dalším ročníkem festivalu Zlin Design Week se blíží i Konference ZDW, která je jeho nedílnou součástí. V pondělí 9. 5. 2022 ve Zlínském kongresovém centru čekají na návštěvníky inspirativní přednášky, setkání s odborníky a…

Více →

Tato zpráva je oznámením internetového portálu www.packagingherald.cz.
Copyright
© 2022 KON Agency s.r.o., Na Květnici 616/4, Praha 4. Všechna práva vyhrazena.

Twitter   LinkedIn   YouTube