Výrobce kávy Jacobs
zmodernizoval obal
Společnost JACOBS DOUWE EGBERTS CZ nedávno představila novinku Jacobs Velvet Gold Crema s jemnější chutí. Vyrobená je ze světleji pražených zrn a nabízí velice jemnou, vyváženou chuť a bohatou pěnu.

Více →

 
Mattoni sází na plechovky
Nová řada Mattoni Imuno je podobně jako loňské novinky Mattoni Black, Multi a Cedrata uvedena na trh v plechovkách. Stejného obalového formátu se dočkala také řada Mattoni Esence, která byla dosud v prodeji jen v PET balení.

Více →

 
Nový stroj zabalí do papíru
60 palet za hodinu
Nové zařízení nabízí dvojí nastavení. Automatizované zvládne zabalit 60 palet za hodinu, v poloautomatickém režimu 10 až 15 palet za hodinu. Použitý Mondi Advantage StretchWrap papír je plně recyklovatelný bez příměsi plastu.

Více →

 
S&K LABEL získal prestižní ocenění CZECH BEST MANAGED COMPANIES 2022 od Deloitte
Přední výrobce samolepicích etiket S&K LABEL obdržel ocenění CZECH BEST MANAGED COMPANIES 2022 jako první polygrafická společnost v České republice a sklízí tak uznání nejen za kvalitu produkce, ale přesvědčil i v oblasti řízení, strategie a naplňování vizí.

Více →

 
Automatizace vyžaduje
jednotné rozhraní
Moderní logistika využívá manipulační vozíky bez řidiče (FTS) a autonomní mobilní roboty (AMR). Aby byly vhodné pro masový trh, je potřeba jednotné rozhraní, jako je například VDA 5050.

Více →

 
Základ logistiky – ideální distribuční přepravky
TBA PLASTOVÉ OBALY přichází na trh s vlastní řadou skládacích euro přepravek. Letos byl zahájen program výroby nové generace skládacích euro přepravek, při jejichž vývoji byly brány v potaz pouze nejnovější trendy.

Více →

 
Zrychlete obsluhu přepravních kapacit a ušetřete náklady na provoz
Aplikace pro rezervace časových oken v logistice Time Slot Control pomáhá odstraňovat úzké hrdlo provozu. Minimalizuje vznik dopravních špiček a omezuje nekontrolované nájezdy přepravních kapacit. Pomáhá organizovat a plánovat činnosti spojené s obsluhou nákladních vozů na příjmu či expedici.

Více →

 
Digitální pas výrobku
a cirkulární ekonomika
Vyšel sborník osmnácti případových studií
o zavádění principů oběhového hospodářství do praxe. Úvod se věnuje tzv. digitálnímu pasu výrobku, který je z pohledu GS1 pro přechod na digitální ekonomiku klíčovým.

Více →

 
25 let systému třídění
a využití odpadů z obalů
Češi v posledních letech dokazovali zbytku Evropy, že třídit umí a že je třídění baví. Během pandemie ale skutečně překvapili – třídění se nevzdali
a dokonce třídili s větší intenzitou. Díky tomu vytřídí každý obyvatel ČR 72 kilogramů odpadu.

Více →

 
Cesta k udržitelnosti v praxi
Centrum pro inovativní materiály matériO Prague
ve spolupráci s mezinárodní konzultační agenturou hyloh připravují na podzim 2022 webináře se zaměřením na environmentální dopad produktů
a nástroje pro jejich posuzování.

Více →

Tato zpráva je oznámením internetového portálu www.packagingherald.cz.
Copyright
© 2022 KON Agency s.r.o., Na Květnici 616/4, Praha 4. Všechna práva vyhrazena.

Twitter   LinkedIn   YouTube