Manboxeo nabízí dárkový box Giftboxeo s možností personalizace
Jednoznačným trendem v dárcích je právě personalizace a originalita, proto Manboxeo nově na svém e-shopu nabízí zákazníkům širokou možnost personalizovaných dárků přímo na míru obdarovanému. Manboxeo se tak chce stát…

Více →

 
78letá whisky The Macallan
se prodala za miliony 
Zájem Čechů a Slováků o investiční alkohol roste.
V době rostoucí inflace je to sázka na jistotu, protože ceny investičního alkoholu se průběžně zúročují a v mnoha případech překonají inflaci. Investiční alkohol lze nakupovat již v řádech několika tisíc korun, ale…

Více →

 
Autonomní roboty Linde lze nasadit v různých skladech

Nový inteligentní autonomní mobilní robot (AMR) se volně pohybuje v prostoru, aktivně se vyhýbá překážkám, komunikuje přes internet a lze jej použít v nejrůznějších skladových prostorách. V současné době jsou s těmito vozíky spuštěny první pilotní projekty.

Více →

 
Pro koboty LBR iisy
nic není nemožné
S lehkými koboty řady LBR iisy je robotika snadná, neboť uvedení do provozu je otázkou několika minut, a to i bez předchozích znalostí robotiky nebo programování. Umožňuje to nový operační systém iiQKA.OS od společnosti KUKA.

Více →

 
DACHSER v Týništi nad Orlicí operuje v nových prostorách
DACHSER Czech Republic nabízí volné skladovací kapacity v nových prostorách v Týništi nad Orlicí nedaleko Hradce Králové. K dispozici je od 1. 9. 2022 až 10 000 volných paletových míst.

Více →

 
Koenig & Bauer získal 49 % akcií
v Celmacch Group
Výrobce tiskových strojů Koenig & Bauer
a Celmacch Group, jeden z předních výrobců “high board line” flexotiskových strojů a rotačních výsekových strojů pro výrobu vlnité lepenky, podepsali smlouvu, která položila základy spolupráce na vývoji a marketingových aktivitách na rostoucím trhu vlnité lepenky. 

Více →

 
25 let systému třídění a využití odpadů z obalů
Češi v posledních letech dokazovali zbytku Evropy, že třídit umí a že je třídění baví. Během pandemie ale skutečně překvapili – třídění se nevzdali a dokonce třídili s větší intenzitou. Díky tomu vytřídí každý obyvatel ČR 72 kilogramů odpadu.

Více →

 
Vyhlášení vítězů Model Young Package 2022 se blíží!
Již 27 let se rok co rok mladí designéři z celého světa účastní mezinárodně uznávané soutěže Model Young Package. Ani letos soutěž nezahálela a přišla s velice atraktivním a aktuálním tématem Food Is… Návrhy do soutěže putovaly z celého světa a ty nejlepší budou představeny a oceněny 17. října 2022 v Centru architektury a městského plánování v Praze.

Více →

Tato zpráva je oznámením internetového portálu www.packagingherald.cz.
Copyright
© 2022 KON Agency s.r.o., Na Květnici 616/4, Praha 4. Všechna práva vyhrazena.

Twitter   LinkedIn   YouTube