Baileys uvádí na trh light verzi
Baileys drží krok s trendy a vychází vstříc těm, koho zajímá zdravý životní styl. Na trh proto uvádí Baileys Deliciously Light, originální irský krémový likér, který ale obsahuje o 40 % méně kalorií a cukru než Baileys Original – to znamená, že nový likér má pouze 94 kalorií na 50 ml porci. V odlehčeném bílém duchu je také design lahve.

Více →

 
Kimberly-Clark investuje
do balicích linek
Výrobce a prodejce hygienických produktů Kimberly-Clark plánuje v litovelském závodě do roku 2025 investovat 111 mil. Kč do pořízení druhé automatické balicí linky. Kolem 45 mil. Kč poputuje do nové digitální linky na výrobu tampónů a 37 mil. Kč do projektu Blackwell Ph 2.

Více →

 
Lidl „zatočil“ s plasty dříve,
než se zavázal
Lidl Česká republika naplnil svůj ambiciózní plán ohledně redukce plastů. Podařilo se mu snížit množství plastů v obalech produktů privátních značek o více než 20 % a to o celé tři roky dříve, než se zavázal. Oproti roku 2017 obsahuje méně plastu již nyní celá řada vlastních výrobků napříč sortimentem, další budou následovat.

Více →

 
Tajemné boxy pro uvedení nového produktu T-mobile
Pro působivé uvedení na trh nového telefonu společnosti T-mobile byla v THIMM pack´n´display navržena a vyrobena sada podpůrných prostředků. Všechny nápadité obaly – malý box pro ambasadory a influencery, velký box pro prodejny
a taška pro novináře, byly vyrobeny pouze z vlnité lepenky technologiemi digitálního tisku a…

Více →

 
Jak zvolit vhodný nástroj pro organizaci práce příjmu a expedic
Mezi hlavní výzvy, které je třeba vyřešit, patří finanční úspory, snadné ovládání nebo neustálý vývoj řešení. Neméně zásadní je míra personalizace zajišťující dokonalé sladění
s nastavenými interními procesy. Je třeba brát
v potaz unikátní přístup každého zákazníka
k zajištění bezproblémového chodu dodavatelského řetězce.

Více →

 
Ariel představil ergonomický snadno otevíratelný a uzavíratelný obal
Značka Ariel od společnosti Procter & Gamble uvedla na trh nový lepenkový obal ECOCLIC, který se při zavírání jednoduše zacvakne a lze jej také jednoduše otevřít. Zároveň ale zůstává zabezpečený před otevřením dětmi.
 
 

Více →

Tato zpráva je oznámením internetového portálu www.packagingherald.cz.
Copyright
© 2022 KON Agency s.r.o., Na Květnici 616/4, Praha 4. Všechna práva vyhrazena.

Twitter   LinkedIn   YouTube