Mondelēz změnil na Valentýna
barvu propagačních stojanů
Od svátku svatého Valentýna najdete Milka dezerty a sušenky Oreo a BeBe Dobré ráno v řadě obchodů v České republice a na Slovensku v hnědých stojanech vyrobených z vlnité lepenky. Společnost Mondelēz International (MDLZ) chce tímto krokem…

Více →

 
I drobné změny v obalech mají smysl
Nápojářská společnost Kofola ČeskoSlovensko přišla v loňském roce s obalovými inovacemi. Výsledkem je snížení množství použitého PET materiálu o více než 1000 tun. Kromě toho sjednotila barevnost lahví pro snadnější recyklaci
a u spotřebitelů zabodovala i novými vratnými skleněnými lahvemi.

Více →

 
Oral-B premiérově
v recyklovatelné tubě
Plastová tuba je vyrobena z HDPE, což je polyethylen o vysoké hustotě, který poskytuje pastě stejnou ochranu jako klasický obal. Navíc je ale nyní tuba díky němu mnohem snadněji recyklovatelná než obalové řešení vyráběné z většího množství neoddělitelných materiálů.

Více →

 
LINERLESS – Inovace
v oblasti etiketování
Label design, společnost působící 30 let na trhu samolepicích etiket, přichází s inovací v oblasti udržitelnosti. Pro výrobu etiket začala používat také technologii Linerless, která je efektivnější a navíc významně snižuje dopad na životní prostředí.

Více →

 
Markem-Imaje představuje inteligentní systém pro tisk a aplikaci etiket řady 2200 eTouch-S
Inovativní aplikátor eTouch-S® je vybaven umělou inteligencí (AI), která zaručí, že etikety jsou aplikovány na každé balení podle přísných norem uživatele, při zachování nejvyšší výrobní rychlosti
a tím nejbezpečnějším způsobem.

Více →

 
STILL ACH přináší inovaci do horizontální přepravy břemen
Autonomní mobilní robotické systémy (AMR) jako STILL ACH jsou inovativním řešením horizontální přepravy břemen. Na své plošině jsou schopné vozit různé nákladové jednotky – od menších břemen jako krabice a přepravky až po celé palety. Lze je rovněž flexibilně propojit s různými odkládacími a předávacími stanicemi.

Více →

 
Vítejte na veletrhu interpack 2023!
Přibližně 2700 společností z celého světa bude
od 4. do 10. května 2023 v Düsseldorfu prezentovat špičkové obalové technologie, trendy a výzvy. Žádný jiný veletrh tohoto oboru neodráží globální trh ve vší jeho rozmanitosti, tak jako interpack. Pod heslem „simply unique“ nabízí veletrh nejucelenější přehlídku oboru obalů a příbuzného průmyslu.

Více →

 
Kofila slaví 100 let v novém
obalovém designu od studentů
Nové moderní a hravé vzhledy obalů limitované edice Kofily vychází z návrhů talentovaných studentů z ateliéru Grafického designu Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Mladí grafici navrhli ke 100. narozeninám oblíbené sladké tyčinky téměř 80 unikátních designů, z nichž bylo vybráno sedm nejpovedenějších. 

Více →

 
Studenti postaví tentokrát z lepenky nejvyšší mrakodrap 
Jubilejní 15. ročník mezinárodní soutěže pro střední školy s názvem HSF System Modelium 2023 (dříve Stavby z vlnité lepenky) bude brzy odstartován.
O nejlepší stavbu z vlnité lepenky se utká 33 středních škol se zaměřením na stavebnictví
z Česka a Slovenska.

Více →

Tato zpráva je oznámením internetového portálu www.packagingherald.cz.
Copyright
© 2022 KON Agency s.r.o., Na Květnici 616/4, Praha 4. Všechna práva vyhrazena.

Twitter   LinkedIn   YouTube