Packaging Herald 92_novinky z obalového trhu


Chytrý uzávěr ohlídá pitný režim

Danone aplikuje na uzávěr přírodní minerální vody Font Vella speciální technologii Coach20, která ohlídá pitný režim spotřebitele. Novinka, vyvinuta ve spolupráci se společností water.io, bude uvedena na jaře na španělský trh.

Více →

Jules Mumm v atraktivním
dárkovém balení

Značka Jules Mumm připravila společně s módní návrhářkou Marinou Hoermanseder luxusní dárkový obal pro speciální edici sektu. Novinka zaujme v místě prodeje především svým exkluzivním vzhledem.

Více →

Trolley Supply Truck: dva v jednom

Společnost Linde Material Handling představila novou koncepci vozíku, která kombinuje výhody logistického vláčku a manipulačního vozíku. 
Novinka je založena na konceptu Linde matrix…

Více →

Czech On-line Expo se zaměří na logistiku e-shopů

Na letošním veletrhu Czech On-line Expo se řečníci Logistic & Packing Summitu zaměří na nové trendy v logistice e-shopů, úskalí doručování zásilek ve městech, obalové materiály i distribuci zboží do zahraničí. Veletrh se uskuteční 29. a 30. března na pražském výstavišti v Holešovicích. 

Více →

Co se dozvíte na letošní konferenci DAZ 2019?

Jak kontrolujete kvalitu a produktivitu na vaší výrobní lince? Jak identifikovat vhodnou aplikaci pro kolaborativního robota? Kde nasadit kolaborativního a kde průmyslového robota? Jak využít krabice „na míru“ a ještě přitom ušetřit? Zaregistrujte se na Den automatizace a značení a budete mít jistotu, že vám žádná z těchto informací neunikne.

Více →

Získejte 15% slevu na Elastomer Summit!

Odvětví elastomerů bude v blízké době čelit řadě změn. Důvodem jsou nejen cíle cirkulární ekonomiky nebo rostoucí tlak na udržitelnost, ale
i očekávaný vývoj automobilového průmyslu. Plánovaným změnám i dalším klíčovým otázkám se bude věnovat 6. ročník Elastomer Summitu.

Více →

Tato zpráva je oznámením internetového portálu www.packagingherald.cz.
Copyright 2015 KON Agency s.r.o., Na Květnici 616/4, Praha 4. Všechna práva vyhrazena.

Twitter   LinkedIn   YouTube