Packaging Herald 93_novinky z obalového trhu


Radegast zahájil stavbu nové plechovkové linky

V pivovaru v Nošovicích byl 22. března položen základní kámen nové plechovkové linky od společnosti KHS. Investice za víc než 600 milionů korun zahrnuje i stavbu centrálního skladu o výměře 10 tisíc m2. Spuštění linky se plánuje na únor 2020.

Více →

10. retro týden v Lidlu
představil další „novinky“

Nově se k nim v minulém týdnu přidalo hned několik produktů. Jde například o Pilsner Urquell v lahvi, máslo z pasterované smetany v pergamenu, čerstvé plnotučné i polotučné mléko ve skle, Becherovka a zakysaná smetana.

Více →

Nové řešení měří barevnou kvalitu tisku rychleji a přesněji

Společnost X-Rite Incorporated, působící v oblasti vědy a technologie barvy, a firma Pantone LLC představily eXact Auto-Scan. Jde o nové flexibilní řešení pro měření barvy v tisku s funkcí bodového ručního a automatického skenovacího….

Více →

DACHSER zaváží nákladními elektrokoly

V několika německých městech zaváží zboží svým zákazníkům pomocí upravených elektrických nákladních bicyklů. Naposledy spustil tento ekologický projekt v Karlsruhe a Kolíně nad Rýnem. Elektrokola využívá i ve Freiburgu, Tübingenu a Stuttgartu.

Více →

5. ROČNÍK DNE ČESKÉ LOGISTIKY již za pár dní

Prestižní akce České logistické asociace letos propojí lídry logistiky s vysokoškolskými studenty
a proběhne pod záštitou rektorky VŠE Prof. Ing. Hany Machkové, CSc. ve spolupráci s katedrou logistiky podnikohospodářské fakulty.

Více →

Odborníci na kosmetiku zamíří do Düsseldorfu

Již pátý ročník summitu Future of Formulations in Cosmetics proběhne 19. a 20. června v německém Düsseldorfu. Na dvoudenní akci se opět setkají dodavatelé surovin a aktivních látek, odborníci z chemických společností, kosmetických firem, společností provádějící testování, asociací i další experti na danou problematiku.

Více →

Tato zpráva je oznámením internetového portálu www.packagingherald.cz.
Copyright 2015 KON Agency s.r.o., Na Květnici 616/4, Praha 4. Všechna práva vyhrazena.

Twitter   LinkedIn   YouTube