Packaging Herald 99_novinky z obalového trhu


Birell láká nakupující přes cyklistiku

Značka Birell využívá od začátku května v 17 vybraných prodejnách Tesco nové regálové čelo od společnosti Dago. Jeho nejvýraznějším prvkem je rozpůlené jízdní kolo.

Více →

Síť supermarketů Sainsbury’s
ruší plastové tašky a sáčky

Britský řetězec supermarketů Sainsbury’s se rozhodl k radikálnímu snížení produkce plastů. Od září ruší ve svých prodejnách plastové tašky a plastové sáčky na ovoce i pečivo.

Více →

Ecolean vyvinul pro mexickou mlékárnu stojací sáček

Švédský výrobce obalů a plnicích systémů Ecolean vyvinul ve spolupráci s mexickou mlékárnou Alpura nový aseptický flexibilní obal. Stojací sáček na dressing je v maloobchodních kanálech k dispozici ve 125 a 200ml variantě.

Více →

Primefire 106 prorazil
na japonský trh

Výrobce obalů Kyoshin Paper and Package vsadil na digitální technologii Primefire 106 od společnosti Heidelberg. Jde o první instalaci podobného tiskové stroje v Japonsku. Od nové technologie očekává získání dalších obchodních příležitostí v oblasti…

Více →

Vychystávací vozík nabízí
komfort a bezpečí

Společnost Linde Material Handling uvádí na trh osm nových modelů nízkozdvižných vychystávacích vozíků Linde N20 C. Vozíky disponují nosností v rozsahu od 1,2 do 2,5 tuny a dosahují rychlosti až 14 km/h.

Více →

Obchodním manažerem OnRobot pro ČR a SR je Boris Chamicevyč

Společnost OnRobot, vedoucí poskytovatel inovativních koncových nástrojů pro kolaborativní roboty, jmenovala Borise Chamicevyče obchodním manažerem pro region střední a východní Evropy (CEE). Zodpovědný bude za rozvoj…

Více →

Tato zpráva je oznámením internetového portálu www.packagingherald.cz.
Copyright 2015 KON Agency s.r.o., Na Květnici 616/4, Praha 4. Všechna práva vyhrazena.

Twitter   LinkedIn   YouTube